فناوری حذف نویز هدفون

از فناوری حذف نویز در چه قسمت‌هایی استفاده می‌شود؟

آنچه در این مطلب می‌خوانید

امروزه استفاده از هدفون ها به دلیل کاربردهای خاص آن متقاضیان زیادی دارند. حتما دیده اید که در مکان های شلوغ و یا هنگام ورزش خصوصا پیاده روی خیلی از افراد از هدفون استفاده می کنند. تکنولوژی نوین این امکان را بوجود آورده که در هدفون ها از سیستم و فناوری استفاده گردد که باعث می شود شما هنگام استفاده از هدفون صدای با کیفیتی بدون وجود صداهای خارجی وپ یرامون خود را بشنوید. در ادامه و در مقاله پیش رو  از وب سایت بی نویز به تکنولوژی حذف صداهای مزاحم در هدفون ها و موارد استفاده از آن خواهیم پرداخت. هدف ما در این مقاله پاسخ به این سوال است که از فناوری حذف نویز در چه قسمت‌هایی استفاده می‌شود؟ برای انتخاب انواع هدفون مانند هدفون پشت گردنی مناسب می توانید با کارشناسان ما در وب سایت بی نویز در ارتباط باشد.

استفاده از فناوری حذف نویز چه کاربرد هایی دارد؟

همانگونه که در مقاله های دیگر هم گفتیم استفاده از فناوری نویز کنسلینگ باعث می گردد هنگام استفاده از هدفون صداهای خارجی برای شما مزاحمتی ایجاد نکند. این فرایند مزیت هایی دارد که باعث می گردد از این نوع هدفون ها در موارد زیر استفاده گردد.

مکان هایی با صداهای بلند

مکان هایی که صداهای بلند به گوش آسیب جدی می رساند مانند فرودگاه ها که صدای هواپیما ها باعث آسیب رسیدن به گوش
نیرو های کاری در محیط باز فرودگاه می گردد.

خلبان هواپیما

به علت صدای زیاد هواپیما استفاده از این نوع هدفون ها ضمن اینکه باعث می گردد صدا های بافرکانس بالا گوش خلبان را اذیت نکند ارتباط با فرودگاه و همکاران را در طول پرواز برای خلبان راحت خواهد کرد.

استفاده از فناوری حذف نویز در کارخانجات

در برخی کارخانه ها دستگاه های فعال دارای صداهای با فرکانس بالا هستند و همین امر ممکن است به گوش کارگران و نیروهای مشغول به کار آسیب بزند. به خاطر همین استفاده از این هدفون ها توصیه می گردد.

فناوری حذف نویز هدفون

استفاده شخصی در مکان های عمومی

خیلی از افراد در طول روز و ضمن کار های روزمره ممکن است به کتاب های صوتی و آموزشی گوش دهند که استفاده از این هدفون رو گوشی ها این امکان را برای آنها فراهم می کند تا بتوانند از موقعیت های به دست آمده بهترین استفاده را بکنند.

استفاده هنگام ورزش

فناوری حذف نویز برای ورزش هم اهمیت دارد. خیلی از ورزشکاران هنگام انجام ورزش خصوصا در هنگام پیاده روی و یا انجام ورزش های بدن سازی از هدفون استفاده می کنند. گوش دادن به صدای موزیک می تواند در آنها ایجاد هیجان کرده و باعث شود ورزش را به صورت بهتری انجام دهند. به همین دلیل بسیاری از افراد هنگام ورزش از این هدفون ها استفاده می کنند.

چرا باید از هدفون های نویز کنسلینگ استفاده کنیم؟

حال که موارد استفاده از هدفون نویز کنسلینگ را گفتیم در مورد چرایی استفاده از این هدفون ها بابستی یگوییم که به دلایل زیر استفاده از آنها توصیه می شود:

فناوری حذف نویز برای تمرکز بالا

استفاده از این هدفون ها با فناوری حذف نویز باعث می گردد که شخص استفاده کننده در هنگام کار تمرکز بالاتری داشته باشد و بهتر بتواند کار خود را انجام دهد.

انجام مکالمه با کیفیت بالا

استفاده از این تکنولوژی باعث می گردد تا هنگام مکالمه با دوستان یا همکاران از کیفیت صدای بهتر و بیشتری بهره مند شوید و حتی در پر سر و صدا ترین مکان ها مانند کارخانجات، فرودگاه ها، ایستگاه های قطار و بر روی ناوهای هواپیمابر نظامی مکالمه راحت و خوبی داشته باشید.

افزایش لذت شنیدن صدای موسیقی

استفاده از این فناوری باعث می گردد در صورتی که از موسیقی یا کتاب صوتی گوش می دهیم از آن لذت بیشتری ببریم.

سلامتی گوش با فناوری حذف نویز

اگر در محیط های شلوغ کار می کنید مانند کارخانجات و یا حتی محل زندگی تان در کنار اتوبان هاست استفاده از این نوع هدفون ها باعث حفظ سلامتی گوش و آسیب نرسیدن به آن می گردد. با استفاده از هدفون های مجهز به فناوری نویز کنسلینگ می توان با صدای متوسط حتی در پر سر و صداترین مکان ها از فایل صوتی خود بهترین بهره برداری را کرد.

سخن آخر

در این مقاله از وب سایت بی نویز ما به بررسی فناوری حذف نویز پرداختیم. اما نکته آخر این که  هر چند استفاده از این نوع هدفون ها مزیت های خاص خود را دارد اما با تمام این خوبی ها استفاده مداوم از آن توصیه نمی گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

بستن
مقایسه
خانه
0 محصول سبد خرید